TRENÉRKY


Hlavní vedoucí

NATÁLIE VÍŠKOVÁ

Hlavní vedoucí a zakladatelka Lions Academy. Národní porotkyně české mažoretkové asociace Czech majorettes, z.s.
Vystudovala pedagogickou fakultu na Univerzitě Hradec Králové a působí jako pedagog 2. stupně na základní škole. Její aprobací je tělesná výchova a etická výchova, které se mimo jiné věnuje i jako lektorka primární prevence pro Královehradecký kraj a patří i k lektorům pro implementaci etické výchovy, která spadá pod hlavičku Královehradeckého kraje.

K jejímu dalšímu vzdělání patří i mnoho kurzů, seminářů a licencí včetně licence trenérky sportovní gymnastiky. Pravidelně školí a lektoruje mažoretkové soubory po celé ČR a mezinárodní taneční kempy, tábory.

Mažoretkám se věnuje od roku 2004 a má na kontě řadu úspěchů jako choreograf i jako aktivní členka - několikanásobná Mistryně a Vicemistryně ČR, Evropy, Taneční skupiny roku, ocenění sportovce roku, královehradecké naděje, cheerleading soutěže, atd. 

kontakt: viskova@lionsacademy.cz

Hlavní trenérka

GABRIELA POUROVÁ

Hlavní trenérka a zakladatelka Lions Academy. Studuje posledním rokem Ekonomicko-správní fakultu na Univerzitě Pardubice se studijním programem hospodářská politika a veřejná správa.

K jejímu dalšímu vzdělání patří především sportovní semináře a kurzy v oblasti posilování a správného cvičení - Crossfit base camp, kurz foam rolling, aktivní provozování sportu Crossfit. Je licencovanou trenérkou sportovní gymnastiky. Všechny své znalosti využívá ve prospěch dětí, ve volném čase lektoruje na mezinárodních tanečních a sportovních kempech/táborech.

Mažoretkám se věnuje od roku 2006, od té doby posbírala mnoho ocenění jako je - několikanásobná Mistryně ČR, Evropy, Taneční skupiny roku, sportovce roku, cheerleading soutěže, atd.

kontakt: gabrielapourova@seznam.cz

Hlavní trenérka

ADÉLA JAKUBOVITSOVÁ

Hlavní trenérka a zakladatelka Lions Academy. Studuje posledním rokem Vysokou školu ekonomickou obor podniková ekonomie a management.

K jejímu dalšímu vzdělání patří především taneční semináře a kurzy v oblasti contemporary, cheerleading a mažoretkového sportu. Je licencovanou trenérkou sportovní gymnastiky. Aktivně se věnuje lektorování a vedení tanečních a sportovních táborů a příměstských táborů.

Mažoretkám se věnuje od roku 2005 a její aktivní působení je velice úspěšné. Je několikanásobnou Mistryní a Vicemistryní ČR, Evropy, Taneční skupiny roku, ocenění sportovce roku, cheerleading soutěže a mimo jiné několikrát postoupila do dalších kol v konkurzů na muzikál, reklamy, apod. I její choreografie se vždy vyšplhají na nejvyšší příčky.


kontakt: jakubovitsova@lionsacademy.cz

Externí trenérka

NATÁLIE KADLEČKOVÁ

Externí trenérka gymnastiky a akrobacie v Lions Academy. Studuje posledním rokem na Univerzitě Karlova fakultu tělesné výchovy a sportu se zaměřením na gymnastické sporty.

Působí v oddílu moderní gymnastiky v Praze a v německém Regensburgu. Její úspěchy sahají opravdu daleko. Byla součástí české gymnastické reprezentace v seniorské kategorii a na kontě má dalších x úspěchů z Mistrovství ČR. Nejen že naše svěřenkyně vede ke správnému provedení gymnastických a akrobatických prvků, ale také využívá své zkušenosti a dovednosti z moderní gymnastiky a tak má co předat i v oblasti práce s náčiním. Taktéž se zaměřuje i na všestranný rozvoj, který ke gymnastice neodmyslitelně patří. Při každém prvku, který ukazuje je vidět obrovská profesionalita a preciznost.

Další vzdělání v oblasti gymnastiky čerpá nejen na domácí půdě, ale také i v zahraničí. Je licencovanou trenérkou moderní gymnastiky.